fbpx

Tu możemy wpisać czym jest liga i dlaczego warto dołączyć!

Zdobądź tytuł najlepszej e-sportowej drużyny firmowej w Polsce!

Partnerzy

PATRON MEDIALNY III EDYCJI E-SPORTOWEJ LIGI FIRMOWEJ

OutsourcingPortal to serwis internetowy poświęcony tematyce outsourcingu, którego grupę docelową stanowią inwestorzy, usługodawcy jak również klienci firm z branży sektora outsourcingowego w tym również z takich branż jak BPO, SSC, KPO, ITO, HRO, facility management, car fleet management, outsourcingu na rynkach nieruchomości i innych. Serwis jest portalem tematycznym nastawionym na funkcję informacyjną – udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny. Serwis pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy. OutsourcingPortal umożliwia publikację własnych prac w postaci artykułów, wizytówek, ofert oraz zdjęć, filmów i nagrań audio.

 

Outsourcing&More to czasopismo w pełni poświęcone tematyce outsourcingu i nowoczesnym usługom dla biznesu. Publikacja występuje pod dwoma tytułami: Outsourcing&More, który wydawany jest w języku angielskim, oraz Outsourcing&More Polska, który wydawany jest w języku polskim. Zawartość merytoryczna poszczególnych wersji językowych różni się od siebie, jednakże część artykułów jest wspólna. Outsourcing&More nastawiony jest przede wszystkim na funkcję edukacyjną oraz informacyjną – udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Sponsor nagród turnieju CS: GO Online Wiosna 2020

Partnerem oraz sponsorem nagród w turnieju CS: GO online w ramach E-sportowej Ligi Firmowej jest Actina.
W portfolio produktów naszego Sponsora oferowane są produkty serwerowe, komputery oraz produkty sieciowe.
Marka Actina charakteryzuje się budowaniem spersonalizowanych rozwiązań w celu dopasowania się do potrzeby każdego gracza.
#Actinakomputery.

Partner Technologiczny E-sportowej Ligi Firmowej 2019

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Partnerem Technologicznym pierwszej edycji E-sportowej Ligi Firmowej i ELF Gaming Festival jest marka Actina.

W portfolio swoich produktów nasz Partner oferuje przede wszystkim dedykowane rozwiązania dla graczy, w pełni spersonalizowane pod konkretne wymagania oraz dopasowane na każdą kieszeń. Finaliści turnieju CS: GO mieli okazję skorzystać z urządzeń oferowanych przez markę Actina, tym samym rozgrywając mecze na profesjonalnym i dostosowanym do gry sprzęcie.

Pierwsze komputery marki Actina trafiły na rynek w 2001 roku. Do dziś stale poszerzana jest oferta produktów dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

W 2006 roku firma uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar i uzupełniła tym samym ofertę komputerów skierowaną do klientów korporacyjnych i ośrodków akademickich. Producent swoje rozwiązania dostarcza m.in. do projektu CERN w Genewie.

W sierpniu 2018 roku marką nawiązała strategiczną współpracę z TOP’ową organizacją esportową PACT, dzięki której wyniki i osiągnięcia PRO graczy esportowy organizacji grających na sprzęcie Actina delikatnie się poprawiły.

Partner E-sportowej Ligi Firmowej 2019

Sklep CeX istnieje od 1992 roku, a na rynku polskim jest od 2015. Ideą sklepu jest skup, sprzedaż i wymiana szerokiego asortymentu produktów z branży technologii i rozrywki, w tym m.in.: telefony komórkowe, gry, komputery, telewizory, monitory i wiele więcej. Asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Partner E-sportowej Ligi Firmowej 2019

Firma Domator24, właściciel marki Diablo Chairs, swoje produkty sprzedaje w całej Unii Europejskiej. Według Amazona, Diablo Chairs zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży foteli gamingowych w kilku krajach Europy.

Jako odpowiedzialna i rzetelna firma z powodzeniem rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Staramy się, by każdy nasz fotel spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy, dbamy więc o wszelkie możliwe rozwiązania wspierające kręgosłup i sylwetkę podczas siedzenia, jak również o wyjątkowość naszych produktów i ich niebanalną stylistykę. Fotele Diablo Chairs wyróżniają się niespotykaną estetyką i mają swój własny, niepowtarzalny charakter, dzięki któremu są cenione w całej Europie. Zaufało nam już wielu zawodowych graczy i twórców internetowych.

Zadowolenie wszystkich Klientów to dla nas najwyższy priorytet, dlatego przykładamy dużą wagę do tego, by każdy mógł poczuć się w swoim fotelu gamingowym swobodnie i wyjątkowo. Oferujemy produkty o charakterystycznej, diabolicznej odsłonie stylistycznej, w różnorodnej kolorystyce, dodatkowo dostępne w kilku rozmiarach, co pozwala dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Dzięki naszej nieustającej pracy zostaliśmy wyróżnieni i nagrodzeni wieloma prestiżowymi nagrodami. W plebiscycie brytyjskiego dziennika Financial Times zorganizowanym przez niemiecką firmę Statista znaleźliśmy się na I miejscu w Europie w kategorii “Personal & Household Goods”. Rok 2018 był dla nas szczególnie wyjątkowy, podczas Poznań Game Arena (PGA), największych targów gier komputerowych oraz rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej, zostaliśmy wyróżnieni statuetką w plebiscycie IT Hardware za model Diablo X-One Horn, najlepszy i najbardziej wyróżniający się fotel gamingowy. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy w latach 2017-2019 trzykrotnie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł e-Gazeli Biznesu, najstarszego i najpopularniejszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, co czyni Nas jednym z bardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w branży e-commerce w Polsce.

Nieustannie pracujemy nad tym, by produkty Diablo Chairs osiągały jakość godną najbardziej wymagających Klientów. Bardzo poważnie podchodzimy do stawianych nam oczekiwań, staramy się nie tylko unowocześniać rozwiązania techniczne, ale również poszerzać zakres możliwości stylistycznych, tak charakterystycznych dla naszych foteli gamingowych. Nieustannie słuchamy wszystkich Klientów i cieszymy się, że możemy każdego dnia budować markę Diablo Chairs z doświadczenia naszego zespołu i indywidualnych potrzeb Użytkowników. Myśląc o stale rosnącej ich liczbie bierzemy udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeniach z pogranicza gamingu i technologii. Nasze produkty można było przetestować kilkakrotnie podczas Intel Extreme Masters (IEM) w katowickim Spodku czy w trakcie Poznań Game Arena (PGA). W ciągu kilku lat z foteli Diablo Chairs skorzystali profesjonalni gracze, amatorzy oraz liczni odwiedzający podczas zawodów takich jak Polish Dota 2 League, Ecenter Copernicup czy Electronics Show. Siedząc na naszych fotelach, swoje talenty gracze prezentowali również podczas Ligi Akademickiej (2018 i 2019), Retail, HotZlot czy Warsaw Game Show w Nadarzynie. Wielokrotnie wypożyczaliśmy nasze produkty na targi, szkolenia i pokazy. Fotele Diablo Chairs można było zobaczyć w Cuprum Arena Lubin podczas wydarzenia organizowanego przez Media Markt, szkolenia Logitech firmowanego przez RTV EURO AGD czy Pyrkonu w roku 2019. Wśród naszych partnerów były największe europejskie i światowe firmy i marki takie jak Red Bull, Dell, Cartoon Network, Intel, Asus, Logitech, MSI czy fundacja MG13 Marcina Gortata. Podczas jednego z ostatnich wydarzeń organizowanych przez Red Bulla – Ninja’s Night Shift – na naszym fotelu, poza wieloma innymi graczami, siedział Tyler “Ninja” Blevins, ikona gamingu, twórca najpopularniejszego kanału Twitcha na świecie i gwiazda YouTube’a.